Декілька слів про Казковий Світ


Ласкаво просимо у центр розвитку дитини "Казковий світ" - забезпечимо найкращий розвиток вашій дитині
Досвідчені та віддані своїй справі педагоги, використовуючи найкращі напрацювання світової педагогіки та психології, допоможуть кожному маленькому жителю міста дитячих мрій розкрити свій потенціал, підтримати прагнення до пізнання, відкрити таланти, рости і розвиватися в гармонії із собою та навколишнім світом.

Приватний дошкільний навчальний заклад "Казковий світ" працює за державною дошкільною ліцензією з 2016 року. Основною метою нашого садочку є - створення доброзичливої, творчої атмосфери, де враховуються інтереси та бажання дітей. Наші педагоги допоможуть кожній дитині максимально розкрити свої здібності та потенціал, опанувати навички самообслуговування та розвинути вміння спілкуватися в колективі.


Початкова школа "Казковий світ" - це простір інновацій, поваги, до індивідуальності кожної дитини, креативності, позитиву, спілкування, пошуків, досліджень, фантазії, спільних проектів, нових знань та справжньої дружби. Наші учні ростуть в атмосфері любові та поваги. Вони вчаться ефективно взаємодіяти один з одним та навколишнім світом.


Ми на 100% впевнені, що наш садок буде для малечі казковою країною, де збуваються мрії!
Казковий Світ в цифрах
10
Років на ринку
>100
Задоволенних клієнтів
12
Кваліфікованих педагогів

Наші працівники на навчанні