Cтудія «Казковий світ». «Вчимось і граємось. Граючись, вчимось!»

Приватний дошкільний навчальний заклад

Cтудія «Казковий світ». «Вчимось і граємось. Граючись, вчимось!»

РОЗВИТОК САМООЦІНКИ ТА ВПЕВНЕНОСТІ ВАШОГО МАЛЮКА

УВАГА, БАТЬКИ!!!

Для сімей діють знижки від 10% !!!!

Так уже склалося, що в наш час лагідним і сором’язливим людям важче доводиться, ніж сміливим і пробивним. Але це зовсім не означає, що якщо ваша дитина тиха і спокійна, то вона не може стати успішною. Це не так. Просто вам слід допомогти їй підвищити свою самооцінку і змусити її полюбити себе.

Дозвольте дитині робити те, чим вона може пишатися
Якщо дитині щось подобається робити, наприклад ліпити з пластиліну або робити аплікації, або малювати, розвивайте це вміння, хваліть її за виконану роботу. Кожне її нове досягнення, яке ви оцінили, буде робити дитину вище в її очах, а значить і в очах оточуючих.

Грайте разом з дитиною
Приймайте активну участь в іграх з дитиною. Деякі діти вважають за краще грати самі, деякі люблять робити це в компанії однолітків. Покажіть, що вам цікаво те, чим він займається. Наприклад, він грає однієї машинкою, а ви візьміть іншу і повторюйте його дії. Головне – робити все це щиро. Дитині буде приємно відчути себе лідером, адже в цій ситуації не він робить те, що ви, а ВИ повторюєте за ним.
Саме в грі діти краще всього вчаться новому. Чому б вам не використовувати цей дієвий інструмент?

Дайте дитині право вибору
Це стосується будь-яких на перший погляд дрібниць. Наприклад, збираючись на прогулянку, приготуйте дві кофтинки і запитайте дитини, яку він хотів би надягти або пропонуйте йому вибрати страви, які він хоче отримати на сніданок (запитаєте, що він хоче більше: кашку або картопляне пюре). Обов’язково погодьтеся з його вибором. Такі ваші дії покажуть дитині, що ви зважаєте на його думку і це підвищить її самооцінку.
Якщо батьки всім своїм виглядом показують, що вони впевнені в тому, що роблять, то і у дитини з’являється відчуття впевненості. Дитина бачить, як веде себе тато чи мама в кожній конкретній ситуації і переймає батьківський приклад поведінки. Будьте впевнені в собі і в своїх діях і все у вас вийде.